Komunikaty

Małgorzata Glinka najlepszą atakującą mistrzostw Europy!

2007-09-30 20:34

Ostatnim aktem zakończonych dziś w Luksemburgu siatkarskich mistrzostw Europy kobiet były przyznanie nagród indywidualnych. Pośród wszystkich atakujących spośród wszystkich drużyn biorących udział w mistrzostwach została reprezentantka Polski Małgorzata Glinka. Najlepiej blokująca:  Jenny Barazza (Włochy) Najlepiej punktująca: Jovana Brakocevic (Serbia) Najlepsza libero: Paola Cardullo (Włochy) Najlepiej przyjmująca: Lubov Shashkova (Rosja) Nalepiej rozgrywająca: Maja Ognjenovic (Serbia) Najlepiej serwująca:... dalej

Włoszki mistrzyniami Europy!

W finale siatkarskich mistrzostw Europy kobiet w Luksemburgu Włochy pokonały Serbię 3:0 (26:24, 25:18, 25:21). To pierwsze mistrzostwo Starego Kontynentu... dalej

Nowa siatkarska tradycja.

W ostatnim dniu mistrzostw Europy kobiet w siatkówce, które odbywały się na boiskach w Belgii i Luksemburgu doszło do niecodziennego... dalej

Polska czwartym zespołem Europy!

W tak zwanym „małym finale”, którego stawką był brązowy medal mistrzostw Europy reprezentacja Polski kobiet przegrała w Luksemburgu z Rosją... dalej

Polska zagra jutro o brązowy medal mistrzostw Europy!

Reprezentacja Polski kobiet przegrała w Luksemburgu z Serbią 0:3 (25:27, 21:25, 21:25) w mistrzostwach Europy. Jutro więc Polki zmierzą się... dalej

Włoszki pierwszymi finalistkami mistrzostw Europy!

Reprezentacja Włoch pokonała w Luksemburgu w pierwszym półfinale zespół Rosji 3:0 (25:21, 25:22, 25:19). Włochy: Jenny Barazza, Serena Ortolani, Taismary Aguero... dalej

Niedzielny Finał ME na telebimie w centrum Warszawy

Sieć Plus, sponsor polskiej siatkówki, zaprasza do wspólnego kibicowania drużynie polskich siatkarek w finałowych rozgrywkach Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej... dalej

Polska spotka się z Serbią w półfinale mistrzostw Europy!

Po zakończeniu meczu Polska - Holandia w belgijskim Hasselt odbyło sie losowanie par półfinałowych. Do zwycięzców grup dolosowano zespoły, które... dalej

Polska - Holandia 3:1!

Mecz z Holandią był rywalizacją o pierwsze miejsce w naszej grupie i choć awans do półfinału mieliśmy zagwarantowany, to reprezentacja... dalej

Polska - Belgia 3:0!

Znakomita passa naszej żeńskiej reprezentacji nadal trwa w mistrzostwach Europy. Tym razem w Hasselt nasze dziewczyny odprawiły z kwitkiem Belgię... dalej

"Po prostu realizujemy plan".

Marco Bonitta (trener reprezentacji Polski): "W dziesiejszym meczu perfekcyjnie funkcjonowały nasze wszystkie siatkarskie elementy. Trudno nawet wyróżnić którąś z dziewczyn... dalej

Polska - Serbia 3:0!

W mistrzostwach Europy kobiet w Belgii i Luksemburgu rozpoczęła się druga faza grupowa, która wyłoni pary półfinałowe. Reprezentacja Polski przystapiła... dalej

"Potrafimy zwyciężać mimo własnych błędów".

Katarzyna Skowrońska-Dolata: "Naszą siłą jest zespół. Na wynik składa się praca wszstkich dziewczyn, a nie gra jednej czy drugiej zawodniczki... dalej

Polska - Bułgaria 3:2!

Reprezentacja Polski kobiet pokonała w Hasselt (Belgia) w ostatnim meczu grupowym mistrzostw Europy w siatkówce zespół Bułgarii 3:2 (22:25, 27:25... dalej

Małgorzata Glinka – 26 punktów!

Małgorzata Glinka: „Bardzo się cieszę z tego powrotu i faktu, że mogłam dziś pomóc dziewczynom. Chcę podziękować wszystkim, którzy mnie... dalej

Polska – Czechy 3:1 w mistrzostwach Europy.

W drugim swoim meczu mistrzostw Europy nasza żeńska reprezentacja pokonała w belgijskim Hasselt Czechy 3:1 (25:17, 27:25, 18:25, 25:22) i... dalej

ME kobiet: Zwycięstwo Polek na inaugurację

W inauguracyjnym spotkaniu mistrzostw Europy kobiet, podwójne obrończynie tytułu - biało-czerwone gładko pokonały Hiszpanki 3:0 (25:21; 25:22; 25:20). Rozpoczynamy wyśmienicie, od... dalej