|
|
ELIMINACJE
1. Tydzień, 16–20 sierpnia
Grupa |
Mecz |
Zespoły |
Data |
Godzina |
A |
Turniej w Tokio (Japonia), Hala: Ariake Coliseum (9000 miejsc) |
|
1 |
BRA - KOR |
18.08 |
14:00 |
|
2 |
CUB - JPN |
18.08 |
18:00 |
|
3 |
CUB - BRA |
19.08 |
14:30 |
|
4 |
KOR - JPN |
19.08 |
18:00 |
|
5 |
CUB - KOR |
20.08 |
14:30 |
|
6 |
BRA - JPN |
20.08 |
18:00 |
B |
Turniej w Hongkongu (Chiny), Hala: Hong Kong Coliseum (10 647 miejsc) |
|
7 |
RUS - AZE |
18.08 |
19:00 |
|
8 |
CHN - THA |
18.08 |
21:30 |
|
9 |
RUS - THA |
19.08 |
13:15 |
|
10 |
CHN - AZE |
19.08 |
15:45 |
|
11 |
AZE - THA |
20.08 |
13:15 |
|
12 |
CHN - RUS |
20.08 |
15:45 |
C |
Turniej w Bydgoszczy (Polska), Hala: Łuczniczka (8500 miejsc) |
|
13 |
USA - DOM |
16.08 |
17:00 |
|
14 |
POL - ITA |
16.08 |
20:00 |
|
15 |
ITA - DOM |
17.08 |
17:00 |
|
16 |
POL - USA |
17.08 |
20:00 |
|
17 |
ITA - USA |
18.08 |
17:00 |
|
18 |
POL - DOM |
18.08 |
20:00 |
2. Tydzień, 25–27 sierpnia
Grupa |
Mecz |
Zespoły |
Data |
Godzina |
D |
Turniej w Makao, Hala: Macau Forum (5000 miejsc) |
|
19 |
BRA - DOM |
25.08 |
18:00 |
|
20 |
CHN - USA |
25.08 |
20:30 |
|
21 |
BRA - USA |
26.08 |
14:30 |
|
22 |
CHN - DOM |
26.08 |
17:00 |
|
23 |
USA - DOM |
27.08 |
13:00 |
|
24 |
CHN - BRA |
27.08 |
16:00 |
E |
Turniej w Seulu (Korea Płd.), Hala: Jamsil Indoor Gym (13 595 miejsc) |
|
25 |
KOR - RUS |
25.08 |
16:00 |
|
26 |
POL - JPN |
25.08 |
19:00 |
|
27 |
RUS - POL |
26.08 |
16:00 |
|
28 |
KOR - JPN |
26.08 |
19:00 |
|
29 |
KOR - POL |
27.08 |
14:00 |
|
30 |
RUS - JPN |
27.08 |
19:00 |
F |
Turniej w Taipei (Tajwan), Hala: Taipei Municipal Gym (3500 miejsc) |
|
31 |
ITA - AZE |
25.08 |
14:30 |
|
32 |
THA - CUB |
25.08 |
17:50 |
|
33 |
CUB - AZE |
26.08 |
14:30 |
|
34 |
THA - ITA |
26.08 |
16:30 |
|
35 |
CUB - ITA |
27.08 |
14:30 |
|
36 |
AZE - THA |
27.08 |
16:30 |
3. Tydzień, 1–3 września
Grupa |
Mecz |
Zespoły |
Data |
Godzina |
G |
Turniej w Ningbo (Chiny), Hala: Ningbo Beilun Gymnasium (8000 miejsc) |
|
37 |
CUB - POL |
01.09 |
15:00 |
|
38 |
CHN - AZE |
01.09 |
19:30 |
|
39 |
CUB - AZE |
02.09 |
15:00 |
|
40 |
CHN - POL |
02.09 |
19:30 |
|
41 |
POL - AZE |
03.09 |
9:30 |
|
42 |
CHN - CUB |
03.09 |
19:30 |
H |
Turniej w Bangkoku (Tajlandia), Hala: Nimiboot (6000 miejsc) |
|
43 |
RUS - KOR |
01.09 |
14:00 |
|
44 |
THA - USA |
01.09 |
16:30 |
|
45 |
KOR - USA |
02.09 |
14:00 |
|
46 |
RUS - THA |
02.09 |
16:30 |
|
47 |
USA - RUS |
03.09 |
14:00 |
|
48 |
THA - KOR |
03.09 |
16:30 |
I |
Turniej w Okajamie (Japonia), Hala: Momotara Arena (8000 miejsc) |
|
49 |
BRA - ITA |
01.09 |
14:30 |
|
50 |
DOM - JPN |
01.09 |
18:00 |
|
51 |
BRA - DOM |
02.09 |
15:00 |
|
52 |
ITA - JPN |
02.09 |
18:00 |
|
53 |
DOM - ITA |
03.09 |
15:00 |
|
50 |
BRA - JPN |
03.09 |
18:00 |
Finały
4. Tydzień, 6–10 września
Turniej w Reggio Calabria (Włochy), Hala: Palapentimele (7000 miejsc) |
Zakwalifikuje się 5 najlepszych zespołów po Rundach Eliminacyjnych
(9 turniejów rozgrywanych w trzech poprzednich tygodniach) oraz reprezentacja gospodarzy – Włochy. Zagrają w dwóch grupach po trzy drużyny. Zwycięzcy grup spotkają się w Wielkim Finale, decydującym
o wygraniu World Grand Prix 2006.
|
Powrót
|
|
|