XVI OOM w sportach letnich: siatkówka plażowa kadetek

2010-07-25 21:34

W zawodach siatkówki plażowej kadetek pierwsze miejsce zajęły reprezentantki UKS Krzanowice, Aleksandra Baron i Karolina Daniszewska. W meczu o złote medale turnieju XVI OOM w sportach letnich w Gubinie, śląska para zwyciężyła reprezentantki MLKS Foto-Ola Ostróda, Karolinę Baran i Paulinę Radziwon.
Finałowe spotkanie było zacięte. Rozpoczęło się od pewnego zwycięstwa Baron i Daniszewskiej, w drugim secie rywalki odrobiły jednak straty. Trzecia odsłona pojedynku zakończyła się wygraną parą z Krzanowic 15:12.
Brąz dla pierwszej drużyny UKS SMS Łódź, w składzie: Joanna Bazan, Marzena Kędzior. Łodzianki po wyrównanym pojedynku okazały się lepsze od Dominiki Bałdys i Joanny Grymy z UKS PW Pasek Będzin, wygrywając w dwóch setach, w obu 21:19.