Marco Bonitta:” Jestem wściekły”

2007-08-05 21:56

W szóstym i ostatnim meczu rozgrywek World Grand Prix 2007 w Polsce reprezentacja Rosji pokonała reprezentację Polski 3:0 (25:17, 25:16, 25:21) Na konferencji po meczowej powiedzieli: Dorota Świeniewicz kapitan reprezentacji Polski: Mistrzynie Świata udowodniły, że nawet w niepełnym składzie potrafią wygrać. Bardzo chciałyśmy wygrać przed rzeszowską publicznością ten ostatni mecz. Niestety nie wytrzymałyśmy presji. Elena Godina zawodniczka reprezentacji Rosji: Cieszy nas kolejna wygrana. Spotkania z tak utytułowanymi zespołami jak Chiny, Polska czy Stany Zjednoczone są dla nas świetnym sprawdzianem. Trzeci set pokazał, że przed nami jeszcze długa droga do osiągnięcia pełnej formy. Giovanni Caprara trener reprezentacji Rosji: Jestem bardzo zadowolony z tego zwycięstwa oraz z pierwszego miejsca w grupie. Nasza gra nie do końca jeszcze jest na najwyższym poziomie co pokazał drugi set. Młode zawodniczki muszą jeszcze poczekać i ciężko pracować żeby pojawiły się oczekiwane rezultaty. Marco Bonitta trener reprezentacji Polski: Rosjanki zagrały świetnie jeśli chodzi o zagrywkę. Bardzo przepraszam za tak niski poziom gry, biorę na siebie odpowiedzialność za taki stan rzeczy. Pierwsze dwa sety będziemy oglądać bardzo często żeby wiedzieć czego nie robić w przyszłości. Jestem wściekły, to był bardzo słaby występ tym bardziej, że graliśmy w Polsce.