Zhou Suhong: „Polski zespół jest bardzo groźnym przeciwnikiem”

2007-08-04 23:01

W czwartym meczu rozgrywanym w ramach World Grand Prix 2007 w Polsce, reprezentacja Polski po zaciętej walce przegrała z reprezentacją Chin 2:3 (26:28, 26:24, 15:25, 25:23, 12:15) Dorota Świeniewicz kapitan reprezentacji Polski: Nie udało nam się wygrać pomimo tego, że grałyśmy przy naszej ukochanej publiczności. To było bardzo ciężkie spotkanie, na pewno powinnyśmy popracować nad grą blokiem, która nie jest jeszcze na najwyższym poziomie. Zhou Suhong kapitan reprezentacji Polski: Zagrałyśmy bardzo dobre spotkanie. Cieszy nas to tym bardziej, że Polski zespół jest bardzo groźnym przeciwnikiem. Zhonghe Chen trener reprezentacji Chin: Mecz był na bardzo wyrównanym poziomie. W tym meczu popełniliśmy zdecydowanie mniej błędów niż w spotkaniu wczorajszym stąd nasza wygrana. Marco Bonitta trener reprezentacji Polski: Zagraliśmy bardzo równe spotkanie. Mimo wysokiej porażki w trzecim secie dziewczyny potrafiły znaleźć siły i wygrać kolejnego seta. Cały czas przygotowujemy skład na Mistrzostwa Europy. World Grand Prix daje mi możliwość sprawdzenia zawodniczek z bardzo groźnymi przeciwnikami.