Dorota Świeniewicz: ”Przegrałyśmy wygrany mecz”

2007-08-03 23:04

W drugim meczu rozgrywanym w ramach World Grand Prix Polska reprezentacja uległa reprezentacji Stanów Zjednoczonych 2:3 (25:19, 25:18, 17:25, 15:25, 12:15) Na konferencji po meczowej powiedzieli: Dorota Świeniewicz kapitan reprezentacji Polski: Gratuluje Amerykankom zwycięstwa. Przegrałyśmy wygrany mecz. Przez dwa sety realizowałyśmy założenia trenera. Po 10 minutowej przerwie nastąpiła dekoncentracja. Amerykanki okazały się lepsze i zasłużenie wygrały to spotkanie. DanielleAruda-Scott kapitan reprezentacji USA: Przez dwa pierwsze sety miałyśmy problemy, nie mogłyśmy poradzić sobie z zagrywką Polek. Po przerwie wyszłyśmy bardziej zmotywowane i udało się wygrać. Ping Lang trener reprezentacji USA: Po trzech dniach treningów i długiej podróży nie miałyśmy sił w dwóch pierwszych setach co odbiło się na wyniku. W przerwie powiedziałam dziewczynom żeby zrobiły co mogą żeby wygrać. Marco Bonitta trener reprezentacji Polski: Nie potrafiliśmy utrzymać wysokiej mobilizacji co udało się naszym przeciwniczkom. Jestem bardzo zadowolony z poziomu gry mojego zespołu w dwóch pierwszych setach. Po przerwie zespół USA poprawił swoją grę, a w nasze szeregi wkradła się dekoncentracja stąd ten wynik. Musimy patrzeć w przyszłość i uczyć się na błędach.