Przed kwalifikacjami olimpijskimi: druga wygrana z Serbią i Czarnogórą

2004-05-15 00:00

Przygotowująca się do Kwalifikacji Olimpijskich reprezentacja Polski kontynuuje zwycięską serię w spotkaniach towarzyskich. Bieło-czerwoni wygrali ósmy mecz z rzędu, pokonując dziś w Belgradzie Serbię i Czarnogórę 3:2

Sobotni sparing trwał znacznie dłużej od piątkowego meczu. Występujący wciąż w mocno eksperymentalnym składzie mistrzowie olimpijscy bardzo chcieli zrewanżować się za wczorajszą porażkę. Po trzech setach byli bliżsi sukcesu, jednak finisz Polaków był imponujący. W piątym secie, po osiągnięciu wyniku 15:7 dla naszej reprezentacji, nastąpiła nieoficjalna dogrywka – na życzenie gospodarzy zagrano do 25-ego punktu. Jednak i w takiej formule lepsi okazali się goście, wygrywając do 16.

W niedzielę odbędzie się trzeci z kolei sparing obu reprezentacji - w miejscowości Vrsać. Początek godz. 18.00.