Przed kwalifikacjami olimpijskimi: komplet zwycięstw w sześciu sparingach

2004-05-09 00:00

Z kompletem zwycięstw reprezentacja Polski zakończyła serię spotkań towarzyskich rozegranych podczas krajowej części przygotowań do Kwalifikacji Olimpijskich. W meczach z Białorusią nasi siatkarze nie sracili nawet seta. W sobotnim sparingu, w Goczałkowicach, najbardziej wyrównany przebieg miał drugi set, wygrany przez Polaków na przewagi, 27:25.

W niedzielę w Szczyrku bardzo zacięty był z kolei ostatni, trzeci set. Białoruś była o krok od zwyciestwa, ostatecznie jednak uległa Biało-czerwonym 28:30.

Przed Turniejem Kwalifikacyjnym Do Igrzysk Olimpijskich w Portugalii nasza reporezentacja rozegra jeszcze trzy mecze kontrolne z mistrzami olimpijskimi. W Serbii i Czarnogórze Biało-czerwoni przebywać będą od 12-ego do 19-ego maja.