powrót
KOMUNIKAT Dot. zawodów półfinałowych o Mistrzostwo Polski Kadetek i Kadetów
2008-03-31 14:54
KOMUNIKAT
Dot. zawodów półfinałowych o Mistrzostwo Polski Kadetek w terminie 04-06.04.2008 roku.
Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej, na podstawie wyników zawodów ćwierćfinałowych ustala następujący podział zespołów na grupy półfinałowe:
W sezonie 2007/2008 gospodarz na pierwszym miejscu w grupie
Grupa I
S1- A.Rejczak 698342774, S2- P.Ożarowski 502184479
|
Grupa II
S1- K.Pogoda 500383185, S2- D.Budner 502712396
|
1. Energia Gedania Gdańsk I
Ul.Kościuszki 49,80-445 Gdańsk
Tel.058 341 50 77, fax.058 344 60 14
Kksgedania1@wp.pl
|
1. KS Pałac Bydgoszcz
Ul.Jagiellońska 27, 85-097 Bydgoszcz
Tel/fax.052 585 13 08
|
2. UKS Sobieski 46 Lublin
Ul.Biedronki 13, 20-534 Lublin
Tel/fax. 081 526 16 06
|
2. LTS Legionovia Legionowo
Ul.Piłsudskiego 33lok. 305, 05-120 Legionowo
Fax.022 7844145, 6281174, biuro@lts.legionovia.pl
|
3. MKS Pogoń Proszowice
Tel.604 631 441 D.Pomykalski
|
3. KPSK Stal Mielec
Ul.Solskiego 1, 39-300 Mielec
Tel/fax.017 788 59 99
|
4. BKS Aluprof Bielsko Biała
Ul.Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko Biała
Tel/fax 033 497 52 00
|
4. UKS Jedynka Kluczbork
Ul.Mickiewicza 10,46-200 Kluczbork
Tel.668772438 M.Orzeł; morzel@tlen.pl
|
Grupa III
S1- R.Gębarzewski 668322037, S2- J.Wieruszewski 660421431
|
Grupa IV
S1- W.Tabatowski 605577739, S2-K.Mencel 608630076
|
1. Zawisza Sulechów
Ul.Żeromskiego 38, 66-100 Sulechów
Tel.068 3852389
|
1. MKS MOS Płomień Sosnowiec
Al.Mireckiego 4, 41-200 Sosnowiec
Tel/fax 032 299 73 39
|
2. MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
Ul.Ogrodowa 105, 97-200 Tomaszów Maz.
Fax.044 7236783, tel.509915199
|
2. KS Dalin Myślenice
Ul.Zdrojowa 7a, 32-400 Myślenice
Tel/fax 012 2720496, k. 605429365
|
3. MUKS Sparta Warszawa
Ul.Codzienna 48,03 668 Warszawa
Tel.0504 177 177; Sparta.wwa@mwzps.pl
|
3. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
Al.Sportowa 8, 22-600 Tomaszów Lubelski
Tel.084 6659310, fax.084 6660028
|
4. TKST Budowlani Toruń
Ul.Majdany 1, 87-100 Toruń
Tel/fax.056 654 82 07
|
4. AZS AWF Poznań
Ul.Św.Rocha 9, 61-135 Poznań
Tel.061 8771557, fax.0618771390
klub@po.home.pl
|
Obowiązkiem gospodarzy turniejów półfinałowych (drużyny wymienione na pierwszym miejscu w grupie) jest powiadomienie PZPS, drużyn przyjezdnych i sędziów o miejscu zawodów i zakwaterowania, zapewnienie opieki lekarskiej podczas zawodów, pomocniczej obsady sędziowskiej, odpowiedniej oprawy zawodów. Po zakończeniu turnieju należy przesłać na adres PZPS protokoły meczów, tabelę końcową oraz kopię list F-02 wszystkich zespołów biorących udział w turnieju . Drużyny przyjezdne są zobowiązane potwierdzić gospodarzom zapotrzebowanie na zakwaterowanie.
Wszystkie zespoły mają obowiązek przedstawić sędziemu głównemu na odprawie technicznej imienna listę zgłoszeń F-02 potwierdzona w macierzystym WZPS-ie, Licencje zawodnicze, aktualne badania lekarskie i dokument tożsamości.
W turniejach półfinałowych w sezonie 2007/2008 obowiązuje podana numeracja drużyn oraz niżej podana kolejność gier:
1dzień 2 dzień 3 dzień
1-4 4-3 2-4
2-3 1-2 3-1
Na zawodach obowiązują piłki MOLTEN IV 5XC.
W DNIU ZAKOŃCZENIA TURNIEJU PROSZĘ O PRZESŁANIE SKRÓCONEGO PROTOKOŁU MECZOWEGO FAXEM NA NUMER 22 440 83 43.
KOMUNIKAT
Dot. zawodów półfinałowych o Mistrzostwo Polski Kadetów w terminie 04-06.04.2008 roku.
Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Siatkowej, na podstawie wyników zawodów ćwierćfinałowych ustala następujący podział zespołów na grupy półfinałowe:
W sezonie 2007/2008 gospodarz na pierwszym miejscu w grupie
Grupa I
S1- M.Beń 503726071 S2- T.Grzegorek 602441435
|
Grupa II
S1- Ł.Dominiak 691367455, S2- P.Nosal 606457945
|
1. Trefl Piłka Siatkowa SA
Ul.Kołobrzeska 63, 80-397 Gdańsk
Tel.0585510945, fax.0585503084
siatkowka@trefl.com.pl
|
1. VKS Joker Piła
Ul.Warsztatowa 8, 64-920 Piła
Tel.067 3516336, fax.0672148333
biuro@vksjoker.pl
|
2. UMKS MOS Wola Warszawa
Ul.Rogalińska 2, 01-206 Warszawa
Fa.022 6325810, klub@moswola.pl
|
2. AZS I UWM Olsztyn
Ul.Prawochońskiego 7, 10-957 Olsztyn
Tel.089 523 33 08
|
3. KS Wifama Łódź
Ul.Niciarniana 1/3, 92-208 Łódź
Tel/fax.042 6787228, 502 058600
|
3. AKS Resova I Rzeszów
Ul.Lenartowicza 9, 35-051 Rzeszów
Tel/fax 017 8538484 arturlo@poczta.onet.pl
|
4. UKS 13 Zielona Góra
Ul.Chopina 18A, 65-032 Zielona Góra
Tel/fax.068 452 85 00
|
4. Delic Pol Norwid Częstochowa
Ul.Jasnogórska 8, 42-200 Częstochowa
Tel/fax.034 365 59 91
|
Grupa III
S1- R.Pragłowski 668399241, S2- B.Serwatko 693931317
|
Grupa IV
S1- G.Gałka 603301297, S2- P.Krysiński 605664717
|
1. KS Gwardia Wrocław
Ul.Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Tel. 071 3403107, fax 0713441602; klub@gwardia.pl
|
1. MMKS II Kędzierzyn Koźle
Ul.Grunwaldzka 71;47-220 Kędzierzyn
Tel.600251715 T.Siemaszko; zsm1kkozle@unicity.pl
|
2. KS Dunajec Nowy Sącz
Ul.Dunajcowa 49, 33-300 Nowy Sącz
Tel.604 787 306 L.Macheta
|
2. MKS Bzura Ozorków
Ul.Traugutta 2, 95-035 Ozorków
Tel/fax.042 710 31 58
|
3. UKS Serbinów Biała Podlaska
Ul.Leszczynowa 16,21-500 Biała Podlaska
Tel/fax.083 3426951
|
3. KS Metro Warszawa
Ul.Hirszfelda 11, 02-776 Warszawa
Fax.0222511645, wojtek@volley.pl
|
4. MUKS Tornado Kalisz
Ul.H.Sawickiej 39/67, 62-800 Kalisz
Tel.604589194, sylvek.69@wp.pl
|
4. BKS Chemik Bydgoszcz
Ul.Glinki 79, 85-861 Bydgoszcz
Tel/fax.052 371 94 85
|
Obowiązkiem gospodarzy turniejów półfinałowych (drużyny wymienione na pierwszym miejscu w grupie) jest powiadomienie PZPS, drużyn przyjezdnych i sędziów o miejscu zawodów i zakwaterowania, zapewnienie opieki lekarskiej podczas zawodów, pomocniczej obsady sędziowskiej, odpowiedniej oprawy zawodów. Po zakończeniu turnieju należy przesłać na adres PZPS protokoły meczów, tabelę końcową oraz kopię list F-02 wszystkich zespołów biorących udział w turnieju . Drużyny przyjezdne są zobowiązane potwierdzić gospodarzom zapotrzebowanie na zakwaterowanie.
Wszystkie zespoły mają obowiązek przedstawić sędziemu głównemu na odprawie technicznej imienna listę zgłoszeń F-02 potwierdzona w macierzystym WZPS-ie, Licencje zawodnicze, aktualne badania lekarskie i dokument tożsamości.
W turniejach półfinałowych w sezonie 2007/2008 obowiązuje podana numeracja drużyn oraz niżej podana kolejność gier:
1dzień 2 dzień 3 dzień
1-4 4-3 2-4
2-3 1-2 3-1
Na zawodach obowiązują piłki MOLTEN IV 5XC.
W DNIU ZAKOŃCZENIA TURNIEJU PROSZĘ O PRZESŁANIE SKRÓCONEGO PROTOKOŁU MECZOWEGO FAXEM NA NUMER 22 440 83 43.
|